Wiedza o slimakach

siz3u
Posty: 1
Lokalizacja: ok. olsztyna

Wiedza o slimakach

Postautor: siz3u » 24 sie 2019, 01:23

Cześć wszystkim!
Zastanawiam się nad założeniem hodowli slimakow od niedlugiego czasu. Czytam sporo artykułów, filmów, w następnym tyg chce odwiedzić pobliskie hodowle m.in Snails garden i grudzadz bo znajduja sie stosunkowo niedaleko od mojego miejsca zamieszkania. Nie chce tutaj zadawać pytań czy sie to opłaca czy tez nie bo wiem jak wyglądają biznesy itp. Chciałbym sie dowiedzieć z czego czerpiecie wiedze? Poleci ktos jakies ksiazki na temat slimakow, hodowli? Jako poczatkujacy nie nastawiam sie na ogromna hodowle dającą mi finansowa niezależność lecz chciałbym zaczerpną wiedzy na temat hodowli rożnych gatunków i sposobów chowu karmienia i gatunków żeby wybrać dla siebie ta właściwą. Nie Planuje hodowli od "zaraz" tylko za 2/3 lata jak zrobie sobie odpowiednie analizy badania itp. Przede wszystkim zdaje sobie sprawę z tego ze owa praca nie należy do lekkich i chciałbym siebie sprawdzić i najbliższych jak sobie będziemy z tym radzić.
Dziękuję za uwage i czekam na porady oraz podpowiedzi odnośnie rzetelnych źródeł wiedzy. Pozdrawiam!
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Wiedza o slimakach

Postautor: Jackob29 » 24 sie 2019, 12:40

Na pewno mogę polecić książkę Kacpra, masę ciekawych i przydatnych informacji.
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Wiedza o slimakach

Postautor: Bartusio » 27 sie 2019, 11:42

Ale nic nie zastąpi wielu godzin praktyki i obserwacji u hodowców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości