Informacje o hodowli

Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Informacje o hodowli

Postautor: Andrew » 15 sty 2020, 00:49

Zasada jest prosta... wysłałem Ci ja na priv.
Temat był już wałkowany - nie wracajmy do tego.

Pozdrawiam!
R E K L A M A
Mojakolej
Posty: 45
Lokalizacja: Lubelskie
Hoduję: Müller

Re: Informacje o hodowli

Postautor: Mojakolej » 30 sty 2020, 14:01

Taka mamy wolnosc slowa w tym kraju... za podobne rzeczy w internecie mozna pojsc siedziec... to co robia te nasze "najbardziej lubiane firmy" naganiaja do wydawania pieniedzy na cos co sie nigdy nie zwroci jesli sie bedzie z nimi wspolpracowac. Najlepiej jest miec wszystko na papierze wtedy jesli cos nie wyjdzie to oni odpowiadaja za straty.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Informacje o hodowli

Postautor: skorupiak » 30 sty 2020, 14:09

Nie dadzą ci papieru z którym będziesz mógł walczyć,wszystko jest tak spreparowane że zawsze oni będą mieli racje,nawet jest coś napisane takiego o klauzuli poufności że jak udostępnisz komuś treść ''umowy'' to powoduje to natychmiastowe zerwanie warunków kontraktu :lol:
Heniek Z.
Posty: 19
Lokalizacja: Lubaczów
Hoduję: Maxima

Re: Informacje o hodowli

Postautor: Heniek Z. » 05 lut 2020, 20:18

Pan SZWEDU pisze
Mam kilka pytań na temat hodowli ślimaka, planuje założyć mała hodowlę na początek.
Czy zakup oseskow jest opłacalny w przypadku gdy nie posiadam odpowiednich budynków do rozrodu?
Jakie są ceny zakupu osesków na produkcje do 5t?
5 TON to dużo pracy i na koniec~~ 0 ~~ZERO zysków hodowla przyniesie zysk dopiero od 10 t. a pracy więcej tylko przy zbiorach i segregacji.
lepiej kupić jak już to kokony a nie oseski Do inkubacji nie potrzeba dużo miejsca tylko temperatura 20 do 24*C.
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Informacje o hodowli

Postautor: SnailsHodowca » 18 lut 2020, 11:21

Projektowanie i wycena systemów indywidualnie pod klienta.

Posiadam wieloletnie doświadczenie przy nawodnieniach hodowli ślimaków gdzie woda jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu przedsięwzięcia. Sam osobiscie zajmuje sie towarową hodowlą ślimaków 9 sezon ( Moja ferma WOJ. ŁÓDZKIE) . Wiem jak ciężko było na początku ze stworzeniem odpowiednich warunków w postaci wilgotnosci w parkach hodowlanych.
Dziś jestem w stanie pomóc każdemu hodowcy który poważnie myśli nad tą hodowlą.

Wycena każdego indywidualnego systemu BEZPŁATNA NIE ZALEŻNIE OD WIELKOŚCI.

MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA JAK DZIAŁA SYSTEM NA MOJEJ HODOWLI O POWIERZCHNI 0.5 HEKTARA.
R E K L A M A
Mr.Tomq
Posty: 56
Lokalizacja: ok.Częstochowa
Hoduję: Müller

Re: Informacje o hodowli

Postautor: Mr.Tomq » 29 maja 2020, 09:14

W agrobiznesie było trochę o ślimakach odcinek z 19.5. 2020 r.
https://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/ ... 0/47796411

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości