petycja hodowców

adde32
Posty: 9
Lokalizacja: aa

petycja hodowców

Postautor: adde32 » 29 lis 2020, 17:48

Witam, czy słyszał ktoś o petycji hodowców ślimaka do rządu pod którą podpisują się hodowcy?
Niby jest jakaś lista, chciałbym również się pod nią podpisać.
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: Jackob29 » 30 lis 2020, 08:19

Owszem jest, ale już podpisana poszła dalej
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: Zajader » 30 lis 2020, 14:24

Coś mi się wydaje że to walka z wiatrakami. Podobna petycja była pisana już drugi raz i to w ilości kilku tysięcy podpisów zainteresowanych w innym ''zawodzie'' i pozostało to bez odpowiedzi
smuller
Posty: 25
Lokalizacja: kujawsko pomorskie
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: smuller » 30 lis 2020, 14:35

Jaki to inny zawód?kogo dotyczyła tą petycja?
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: Zajader » 30 lis 2020, 14:51

Taksówki,w lecie coś próbowali bez skutku a teraz robili strajki i drugi raz dali petycje
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: Bysiek » 01 gru 2020, 11:21

Jest dużo firm usługowych,transportowych gdzie kierowcy jeżdzą na własnym rozrachunku.Tzn firma dostanie dotacje,kierowca dostanie kilka zleceń z których nie starczy mu na zus i kopa w dupe bo zamyka działalność. Tak mój kuzyn wyladował na bruku.
Nie myślcie że ktoś będzie interesował się grupką hodowców w czasie gdzie tysiące Kowalskich dostaje po dupie
ślimak Mazowiecki
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: ślimak Mazowiecki » 01 gru 2020, 20:26

    Witam. Petycja dotarła do adresatów. Do Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi do rąk własnych pana Roberta Telusa. Za jego sprawą do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Grzegorza Pudy. Oraz Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego.
  Autorzy petycji zadbali również oto by treść była znana Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie.
W bardzo szybkiej inicjatywie została podpisana przez 40 hodowców. Więcej szczegółów można poznać z Messenger Ślimaki COVID. Każdy hodowca zainteresowany podpisaniem się pod listą w kolejnym załączniku proszony jest o skierowanie się do Messenger: Ślimaki COVID.
W skład grupy wchodzą osoby podpisujące się z imienia i nazwiska oraz posiadające Decyzję od Powiatowego Lekarza Weterynarii.

Wszyscy uczestnicy są współautorami naszych działań.




                          Pozdrawiam.
                                     Ślimak Mazowiecki.
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: petycja hodowców

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 02 gru 2020, 07:57

Jestem ciekaw kiedy opodatkuja ślimaki bo to juz jest wiadomix, że jak dają to musze skaś wziąć...
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: petycja hodowców

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 02 gru 2020, 08:00

Ci ktorzy sie pod tym podpisali wiedzą chociaż kto jest inicjatorem tych działań? Do kogo ma sie zwrócić adresat? Nie śledziłem tresci tego pisma i moze tam jest zwrotka z danymi nadawcy ale jestem ciekaw czy hodowcy ktorzy sie pod tym podpisali wiedza kogo pytać czy przyszla odpowiedź?
R E K L A M A
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: Gumis1970 » 03 sty 2021, 02:00

Szkoda pisania zapomnijcie o temacie dobrze ujal to Bysiek ....kop i wypad.
Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości