Zadowoleni hodowcy

ameize
Posty: 16
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Maxima

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: ameize » 11 lut 2021, 18:38

Gumis1970 - cała prawda o współpracy a raczej wyzysku takich firm jak P S H. Wiem bo jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Pozdrawiam
R E K L A M A
Ślimok111
Posty: 26
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Ślimok111 » 11 lut 2021, 19:31

Ostrzeganie przed tym pseudo biznesem i tak niewiele da,napalonych nie brakuje ktoś czyta hodowla ślimaka i już widzi fure kasy .Ten cyrk żeby funkcjonować potrzebuje ciągle nowej krwi i jak widać takiej nie brakuje
Baba ze wsi
Posty: 2
Lokalizacja: Polska

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Baba ze wsi » 21 lut 2021, 19:44

Dwa lata z rzędu ta firma nie skupiła ślimaków, zajmuje się nią UOKiK. Jeśli jesteś hodowcą, powinieneś to wiedzieć, bo do niedawna miałeś dostęp do wskazówek dla hodowli na 2020. Każda twoja następna wydana złotówka to będzie złotówka stracona. Im w ogóle nie są potrzebne twoje ślimaki, tylko jeleń do kupna "cudownych reproduktorów" po 133 zł/kg oraz kupna paszy z 35% przebitką plus inne gadżety. Zaczynaj się rozglądać za prawnikami, cała korespondencja droga mailową - zbieraj dowody, rachunki itd.
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Gwiazdek » 23 lut 2021, 12:16

Dużo zostało Wam jeszcze mullera?
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Gumis1970 » 15 kwie 2021, 01:33

Chlopaku zapomnij o slimakach i ich hodowli przedtem bylo to naciaganie naiwniakow przez tzw WiekszeFirmy a teraz nikt i nic nie kupi od ciebie slimaka.
Jesli mi nie wierzysz to poszukaj takiego zwylkego Kowalskiego ktory zyje ze slimakow sa tylko naciagacze w tzw firmach matkach ktore skupuja slimaka po 6zl a sprzedaja trzy mies pozniej jako namaszczonego reproduktora po 80zl. Plus jescze wszystko co niedoswiadczony moze lyknac sterowniki pasze ect no i juz interes zrobiony .
Ty na tym nic nie zarobisz uwierz a mniej stracisz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości