Zadowoleni hodowcy

invest
Posty: 2
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Hoduję: Müller

Zadowoleni hodowcy

Postautor: invest » 27 sty 2021, 00:57

Witam,
Czy są tutaj zadowoleni hodowcy, którzy mogliby opisać swoje doświadczenia związane z hodowlą?
Planuję otworzyć własną hodowlę w tym roku (10 ton) i poniosłem już pewne koszta związane z pracami nad jej uruchomieniem. Na to forum trafiłem przez przypadek i po nawiązaniu kontaktu z kilkoma hodowcami stąd każdy odradza mi ten biznes.
Nie chciałbym stracić na tym kilkadziesiąt tysięcy tak jak niektórzy to opisują, jednak szkoda mi też już zainwestowanych pieniędzy (ok 10 tys).
Podpisałem także umowę z jedną z większych ferm na dostarczenie osesków i nie wiem czy mogę ją jeszcze rozwiązać.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
R E K L A M A
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 27 sty 2021, 09:33

Masz chyba 14 dni na odstapienie od kazdej umowy
https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/pr ... -od-umowy/

Ale swoją umowę pokazalbym jakiemuś radcy prawnemu gdybyś mial kłopoty a on rozwieje twoje watpliwosci.

Co do zysku i zadowolonych hodowców.% stanowi pewnie 50/50.

Szkoda ze wczesniej nie trafiles na to forum zanim sie zakontraktowales na pewno twoja wiedza byłaby większa.

Powodzenia.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Jackob29 » 27 sty 2021, 18:20

A cóż to za większa ferma?
invest
Posty: 2
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: invest » 27 sty 2021, 20:24

PSH
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Jackob29 » 27 sty 2021, 22:35

To to nie żadna ferma bo oni nawet hodowli nie mają, ani pojęcia o hodowaniu ślimaka. No i ogólnie już na starcie strzał w kolano z nimi...
Danael
Posty: 19
Lokalizacja: pow bolesławiecki
Hoduję: Maxima

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: Danael » 27 sty 2021, 23:56

Widać invest że jesteś napalony i żadna siła cię od tego nie odwiedzie.Jak możesz to uciekaj od tego ujemnego zarobku.
Jakie 50/50? 99%to nie zadowoleni.Umowe można se nosić do 10ciu radców.Jest piękna i cukierkowa,nie ma się czego czepić.Nie są tacy głupi żeby zniechęcać napaleńców.Problem jest w tym że jak coś nie wyjdzie to zawsze będzie twoja wina.Bo oni chcą dla Ciebie jak najlepiej
gdyż czym więcej ty wychodujesz tym więcej oni zarobią.Nigdy im nie udowodnisz że coś nie tak poszło z ich winy.W momencie sprzedarzy repro już są na plus,a prawda okaże się przy skupie i odbiorze.
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: dawideo1994 » 28 sty 2021, 00:00

Wszystko w temacie. Brać kasę i uciekać. Inwestować w coś innego. Zostawić to pięć tysięcy a nawet im jeszcze pięć dopłacić niech mają. Przynajmniej nie stracisz 100 tysięcy
smuller
Posty: 25
Lokalizacja: kujawsko pomorskie
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: smuller » 28 sty 2021, 08:32

Invest.Jaka to firma?Bo przez tel mówisz coś innego.Więc o co Ci chodzi?
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: dawideo1994 » 28 sty 2021, 08:45

Mniejsza z tym jaka firma i tak z każdą wtopa będzie
R E K L A M A
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Zadowoleni hodowcy

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 28 sty 2021, 11:33

Kolego Danael te drugie 50% nie uczestniczy w zyciu które obserwujesz na forum i tyle w temacie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości