Pomysły

Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Pomysły

Postautor: Jackob29 » 21 gru 2018, 21:46

luzak sluzak pisze:
Jackob29 pisze:Pokaż Rogi
No witam ;)
Liczę się z wysokimi rachunkami. Ale mój metraż ma około 25m2, poza tym dość stary budynek ze ścianą 50cm + 8cm styropian więc nawet trzyma temperature. A jeśli nie prądem to czym proponujęsz grzać?
Z posadzką dobrze gadasz więc zobaczymy jak to będzie.
A co do światła to podobno właśnie dobre jest białe zimne światło,tak słyszałem ja z kolei :) . Trzeba będzie się jeszcze tego dowiedzieć lepiej.

my mamy mate do podgrzewania podlogowego elektryczna i dala rada, przypieta do styropianu na scianie na ekranie zagrzejnikowym, jak temp spadala( przy temp na zewnatrz -10) to dogrzewalam nagrzewnica gazowa, i bylo ok nasza reproduktornia to ok 60m2. rachunki mnie milo zaskoczyly, co do swiatla mialam ledy a slimaki niosly ok wiekszy problem mialy z ziemia niz oswietleniem


Dzięki bardzo za, w końcu, rzeczowa odpowiedź na temat bez wymądrzania się ;) ja stawiam jednak na nagrzewnice elektryczną w pierwszym roku i zobaczę jak będą wyglądały rachunki. Co do ziemi mam pewne pomysły jak im zapewnić odpowiednie warunki.

Skorupiak
Okno zabudowałem, żeby im zapewnić cykle dzień/noc kiedy mi to będzie odpowiadać.
R E K L A M A

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości