Kontraktacje ślimaków współpraca

DARIO300
Posty: 1
Lokalizacja: Węgrów

Kontraktacje ślimaków współpraca

Postautor: DARIO300 » 18 sie 2020, 01:59

Koledzy hodowcy. Złożyłem papiery o dofinansowanie rozwój małych gospodarstw czekam na pozytywne rozpatrzenie do dyspozycji bd 60 tys. I pytanie o te wszystkie kontraktacje gwaracje odbioru i szkolenia i że z 3000m2 uzyska się 10 ton .proszę o szczere odpowiedzi
R E K L A M A
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Kontraktacje ślimaków współpraca

Postautor: dawideo1994 » 18 sie 2020, 09:19

Według mnie z 3000 metrów ciężko zrobic 10 ton. Mowa o mullerze. Szkolenia to trochę wyciągnięcie na kasę. Mniejszy hodowca doradzi ci czasem więcej i lepiej niz te duże hodowle. A co do kontraktów to istnieje taka możliwość i w pewnym sensie jest to dobra opcja dla nowych hodowców
Mojakolej
Posty: 45
Lokalizacja: Lubelskie
Hoduję: Müller

Re: Kontraktacje ślimaków współpraca

Postautor: Mojakolej » 21 sie 2020, 10:21

Wg mnie jakies 25ton z hektara. Czyli 10ton z 40arow. To jest osiagalne ale kolejny warunek ilosc palet. Powyzej 30proc
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Kontraktacje ślimaków współpraca

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 21 sie 2020, 16:19

Co do 40 arow to sie zgodze ale min 60% palet bym powiedzial a im wiecej tym lepiej.
Ps. Kolego przy wartosci 30% w stosunku do m2 parku jak pozniej zbierac slimaki? Przenosic palety czy one dojda bez palet przy odpowiednim zageszczeniu i zbierasz z ziemi?
Mojakolej
Posty: 45
Lokalizacja: Lubelskie
Hoduję: Müller

Re: Kontraktacje ślimaków współpraca

Postautor: Mojakolej » 21 sie 2020, 17:28

To jest absolutne minimum. W tym roku prawie 40proc mam i jest dobrze. A hoduje tez bez palet. Slimak bardzo rowny i duzy. Co jakis czas pare palet dostawiam bo duzo na paletach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości