pasza z Wipasz

rutek
Posty: 12
Lokalizacja: podlasie

pasza z Wipasz

Postautor: rutek » 09 sty 2019, 12:28

czy korzystał ktoś z Wipasz-u??

dziś dostałem takie ceny (dodam że z dowozem na miejsce każdej ilości, bo sąsiad regularnie się u nich zaopatruje w pasze dla krów)

repro: 52.11zł/brutto/25kg
odchów: 48,33zł/brutto/25kg
tucz: 44.00zł/brutto/25kg

jak z jakością paszy?

wogole jest to niezmiernie ciekawe.. ciężko znaleźć kogoś z podlasia zajmującego się ślimakami, a przedstawiciel na podlaskie mówi że ma kilkudziesięciu odbiorców w podlaskim :D
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: pasza z Wipasz

Postautor: Andrew » 09 sty 2019, 14:01

Ja kojarzę, że ją miałem. Chyba tylko dla tuczu.
Niestety było to już dawno i jedyne co pamiętam to, że była dosyć słabo zmielona, ale w niczym to nie przeszkadzało i znikała z paśników jak powinna.

Mam nadzieję, że nie pomyliłem producentów. :D
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: pasza z Wipasz

Postautor: reefer » 09 sty 2019, 16:54

Parafrazując pewną reklamę pewnego napoju powiem tak: WIPASZ to jest to .Stosuję tę paszę z bardzo dobrym skutkiem .I co najważniejsze -jest bodaj najtańsza na rynku i co też ważne - dostarczana jest w każde miejsce w kraju za darmo . Proszę nie traktować tego jako reklamy ! Rutek pytał , więc odpowiadam .
rutek
Posty: 12
Lokalizacja: podlasie

Re: pasza z Wipasz

Postautor: rutek » 09 sty 2019, 19:47

no właśnie chodzi o dostawę.. to jest duzy +
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: pasza z Wipasz

Postautor: Ślimak » 11 sty 2019, 22:54

Po tej paszy będziesz biały jak bałwan, lecz latem . Sama kreda ...
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: pasza z Wipasz

Postautor: EKOSNAIL » 12 sty 2019, 09:17

Slimak to skoro nie uwazasz tej paszy to powiedz wszystkim hodowcom co polecasz.
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: pasza z Wipasz

Postautor: reefer » 12 sty 2019, 15:31

Ślimak - jak chcesz zobaczyć ślimaki karmione paszą z Wipaszu , to zapraszam .Jeszcze jeszcze jeden transport czeka na wyjazd. Jak mówi odbiorca to życzyłby sobie wszystkie takie ślimaki .Pozdrawiam.
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: pasza z Wipasz

Postautor: Ślimak » 12 sty 2019, 22:18

Fajnie że rośnie tylko nie tędy droga . Wysypiesz jej znacznie więcej i to już nie ma sensu, bo hodowla jest mniej opłacalna . Każdy wie jakiej używam i nie mam zamiaru jej reklamować.
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: pasza z Wipasz

Postautor: reefer » 12 sty 2019, 22:49

Nie bardzo rozumiem zwrotu " nie tędy droga" . I skąd wiesz , ile zużyłem paszy .Jeżeli paszy nie robisz sam a kupujesz , to jestem przekonany, że płacisz więcej niż ja.I jeszcze jedno : nie reklamuję tej paszy i więcej nazwy nie wymienię , bo nikt mi za to nie płaci.
R E K L A M A
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: pasza z Wipasz

Postautor: rambo7 » 13 sty 2019, 21:37

Calkiem niezla pomijajac tanie zapychacze typu ddgs(odpad gozelniany) zamiast pelnowartosciowej soi.
Nie bede rozwijal bardziej swojej wypowiedzi bo i tak za chwilke znajdzie sie ktos madrzejszy.
Oczywiscie rosna na niej slimaki ale czy nie warto szukac lepszej, tanszej, bardziej przyswajalnej dla slimakow?
Odpowiedz kazdy powinien dac sobie sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości