Cześć , czy są tu hodowcy z woj. lubelskiego

jansan
Posty: 26
Lokalizacja: podkarpacie
Hoduję: Müller

Re: Cześć , czy są tu hodowcy z woj. lubelskiego

Postautor: jansan » 06 maja 2019, 10:47

Sanok
R E K L A M A
Mojakolej
Posty: 45
Lokalizacja: Lubelskie
Hoduję: Müller

Re: Cześć , czy są tu hodowcy z woj. lubelskiego

Postautor: Mojakolej » 24 wrz 2019, 08:46

Witam. Jestem z województwa Lubelskiego. Prowadzimy hodowlę mullera. Jeśli ktoś chce rozpocząć hodowlę bądź ma pytania zapraszam do kontaktu. Nr tel wyśle w wiadomości prywatnej.
Jagna
Posty: 1
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć , czy są tu hodowcy z woj. lubelskiego

Postautor: Jagna » 07 sty 2020, 21:47

Witam wszystkich serdecznie:). Przede wszystkim na dobry początek życzę każdemu użytnikowi forum Dobrego Nowego Roku.
Jestem bardzo zainteresowana hodowlą ślkmaków, ale najpierw chce dokładnie zbadać temat, oraz zdobyc jak najwięcej wiedzy. Bez rozeznania nie podejmę się tak dużego przedsięwzięcia :)
Pafełek
Posty: 1
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć , czy są tu hodowcy z woj. lubelskiego

Postautor: Pafełek » 16 lut 2020, 18:41

Witam wszystkich i dołączam się do pytania. Czy jest ktoś z lubelskiego kto chciałby podzielić się doświadczeniem ?

Chciałbym spróbować swoich sił ze ślimakami :-) .Planuję małą hodowlę poniżej 1 tony(sam jeszcze nie wiem ile ) Mam sporą działkę a na uruchomienie reprodukcji w następnym sezonie budynki też się znajdą.
Myślałem nad zakupem osesków lub kokonów (jeszcze się zastanawiam co będzie lepsze w moim przypadku) na próbę. Niestety w internecie na temat hodowli ślimaków jest bardzo dużo opinii pozytywnych jak i negatywnych.
Zdaję sobie sprawę, że negatywne komentarze pochodzą głównie od osób, które spróbowały i im się nie udało ale chyba są tutaj ludzie, którzy z powodzeniem hodują od kilku lat, zarabiają na tym i jeszcze powiększają swoje hodowle.
Czy jest ktoś już nawet niekoniecznie z lubelskiego kto mógłby opisać swoją udaną przygodę z hodowlą ślimaków ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości